چند روش بازاریابی مشاوران املاک

چند روش بازاریابی مشاوران املاک

چند روش بازاریابی مشاوران املاک

بازاریابی املاک و خرید و فروش خانه یک کسب و کار سخت و حساس است، اینطور نیست؟ بهتر است با شابش همراه باشید تا به روش های مختلف بازاریابی نگاهی بیندازیم.

بازاریابی از طریق ایمیل

1 . آیا برای شما هم پیش آمده که بدون باز کردن یک ایمیل آن را حذف کنید؟ دلیلش چیست؟ آیا مشاهده موضوع ایمیل نیست که شما را جذب نکرده است؟ پس بهتر است شما به عنوان یک کارشناس فروش خانه موضوع ایمیل ارسالی را با دقت انتخاب کنید تا خواننده به دلیل جذابیت به باز کردن و خواندن آن ترغیب شود.

 1. آیا می خواهید با مشتریان در شبکه های اجتماعی در تماس باشید؟ انواع مختلفی از تعامل با مشتری وجود دارد، اما همین ایمیل ها یک نقطه شروع عالی هستند و می توان آنها را متناسب با نیازهای خاص شما تغییر داد.
 2. کمپین های ایمیل چکه ای را برای تولید سرنخ راه اندازی کنید. کمپین های ایمیل چکه ای از طریق ارسال ایمیل های مارک دار خودکار و ترغیب بازگشت بازدید کننده به سایت شما، شانس تبدیل مشتری احتمالی را به مشتری واقعی افزایش می دهند.
 3. ایجاد خبرنامه های ایمیل که برند شما را می سازند، شما را به یک قدرت تبدیل میکنند تا شما را در صدر رقابت بازاریابی تان قرار می دهند. سرتیترهای خوب، تصاویر قدرتمند و مطالب مناسب می توانند به جذب مشتریان بالقوه کمک کرده و آنها را ترغیب به خرید خانه یا فروش ملک نمایند.


بازاریابی فایل فروش

 1. در فایل فروش خود از عبارات و تصاویر گرافیکی جذاب استفاده کنید. همچنین نگارش ساده و قابل فهم به همراه لینک های سایت شما در آگهی فروش باعث میشوند مشتریان به سایت شما وارد شوند و به دنبال آشنایی با خدمات شما باشند. فراموش نکنید شما برای فروش خانه باید توجه مشتری را در قدم اول جلب کنید.
 2. استفاده از جملات و کلمات جذاب مانند «فروش استثنایی خانه»یا «خرید خانه با شرایط ویژه»باعث ایجاد علاقه و افزایش فروش خانه می شوند. برای جذابیت بیشتر نزد خریداران از کلیدواژه های محبوب در توصیف آگهی یا فایل فروش تان استفاده کنید.
 3. نظرات اجمالی، توصیف های دقیق و تصاویر زیبا بسیار تاثیرگذار هستند، بنابراین میزان توضیحات و جذابیت تصاویرتان را افزایش دهید. از آنجا که خرید خانه هزینه قابل توجهی را برای خریدار میطلبد بنابراین شما باید تلاش زیادی کنید تا او برای خرید خانه مورد نظر شما مجاب شود.
 4. با این 8 نکته در زمینه ارائه آگهی فروش، فروشندگان را متقاعد کنید که شما آن مشاور املاکی هستید که در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین قیمت خانه شان را می فروشد. آماده سازی و ارائه صحیح به مشتریان احتمالی نشان می دهد که از تجربه و مهارت کافی برای رفع نیازهایشان برخوردارید.
 5. آگهی های چاپی و طبقه بندی شده به شما کمک می کنند به مخاطبین علاقه مند و مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. آگهی های خود را در قسمت هایی از شهر که میدانید مخاطبان شما حضور بیشتری در آنجا دارند پخش کنید.
 6. وقت تان را برای ملکی نگذارید که آماده ورود به بازار نیست. در واقع املاک قیمت گذاری شده که به خوبی ارائه می شوند به سرعت هم به فروش می رسند و مشاوران املاک موفق درک می کنند که فروشندگان باید قبل از ارائه فایل فروش اولیه، خانه های خود را آماده کنند. یاد بگیرید چگونه به فروشندگان کمک کنید خانه های خود را در بهترین وضعیت آماده بازاریابی کنند.

بازاریابی رسانه اجتماعی

 1. با استفاده از قدرت رسانه های اجتماعی، به سرعت و به راحتی می توانید یک آگهی فروش برای رسیدن به خریداران و مشتریان احتمالی را به اشتراک بگذارید. راه های رایگان و ارزان را برای بازاریابی فایل فروش تان در فضای اینترنت کشف کنید.
 2. با نوشتن یک بیوگرافی تاثیرگذار در رسانه های اجتماعی، اقتدار خود را در تمام رسانه ها در زمینه خرید و فروش خانه نشان دهید. با استفاده از این نکات یک پروفایل رسانه اجتماعی خلق کنید که برای همکاران، تاثیرگذاران و مشتریان احتمالی تان جذابیت داشته باشد.
 3. با استفاده از این ابزار و نکات سریع برای بسط حضورتان در رسانه های اجتماعی، به یک بازاریاب آنلاین زیرک تبدیل شوید. برای یافتن مشتریان احتمالی جدید در اینترنت، فالوورهای بیشتری در رسانه های اجتماعی جلب کنید.
 4. فیسبوک،لینکداین، تلگرام و اینستاگرام منابع خوبی برای پیدا کردن مشتری میباشد. حتما در این شبکه ها صفحه ای در خصوص فعالیت های خود ایجاد کنید و در آن به مواردی مانند خرید آپارتمان، فروش ملک، اجاره خانه و این دست مسائل بپردازید.
 5. بسیاری از مشاوران املاک و مستغلات از اینستاگرام برای تبلیغ مطالب خود استفاده کرده و با مشتریان احتمالی ارتباط برقرار می کنند. با تحقیق بر روی نرم افزار اینستاگرام، پست گذاشتن و جذب فالوور را یاد بگیرید.
 6. در حال حاضر تلگرام از کامل ترین شبکه های رسانه ای برای رسیدن به هزاران مشتری بالقوه در ایران میباشد و با بسیاری از گزینه های مختلف تبلیغات، قطعا می توانید یک استراتژی تبلیغات مناسب پیدا کنید.
 7. تبلیغات فیسبوک یک راه عالی برای هدف قرار دادن بازار مورد نظرتان و قرار دادن مطالب تان در مقابل مخاطبین مناسب است.
 8. لینکداین به سرعت در حال تبدیل شدن به گزینه نخست بازاریابی رسانه اجتماعی در میان تجار است و در حال حاضر در تولید سرنخ های کسب و کار از فیسبوک و توئیتر جلو افتاده است. از لینکداین برای گسترش شبکه خود برای معرفی املاک مختلف و خرید و فروش خانه و آپارتمان خود استفاده کنید.
 9. بازاریابی رسانه اجتماعی لازم نیست پیچیده یا حجیم باشد. سادگی را با زیبایی و محتوای خوب تلفیق کنید تا خانه یا آپارتمان شما به سرعت دیده شوند.
 10. سعی کنید ازshabesh.comبرای پخش آنلاین آگهی های فروش و آپدیت های بازار استفاده کنید. شابش می تواند به شما کمک کند تا مخاطبین گسترده ای از مشتریان احتمالی را هدف قرار دهید. شابش به شما اطمینان میدهد آگهی های شما توسط هزاران نفر در سراسر کشور دیده خواهد شد.


بازاریابی تلفنی

 1. از طریق تلفن و تماس با آژانس های مختلف از وضعیت بازار اطلاع پیدا کنید و با آنها مشاوره داشته باشید. 
 2. ارسال پیامک به شما اجازه می دهد به سرعت و به راحتی با مشتریان ارتباط برقرار کنید، اما سعی کنید تعداد پیامک های شما کم و کاربردی باشد در غیر اینصورت باعث آزار مشتریان خواهید شد.
 3. به دنبال راه حل هایی برای یافتن مخاطبان حوزه املاک باشید. به طور مثال آگهی روزنامه ها منبع خوبی برای یافتن خریداران و فروشندگان است.
img

املاک ملک تو

مطالب مرتبط

نكات مهم هنگام معامله ملک

نكاتي كه بايد هنگام معامله ملک به آن توجه كرد   در...

ادامه مطلب

نحوه محاسبه حق الزحمه مشاورین املاک در معاملات

نحوه محاسبه حق الزحمه مشاورین املاک در...

ادامه مطلب

۵۳ نکته مهم در معاملات, مسکن ,املاک, خانه ,ساختمان

۵۳ نکته مهم در معاملات   ملک یا خانه ایده آل برای...

ادامه مطلب

پیوستن به گفتگو